ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    מסחר אוטומטי
 
מסחר אוטומטי וסיסטמים

תמיכה בפלטפורמת Tradestation 8

מהו Collective2?

Cllective2 הינו אתר אינטרנט העוקב ומדרג יותר מ 4,000 סיסטמים אוטומטיים למסחר בשווקים. באפשרותך להירשם כמנוי בכל אסטרטגית מסחר המוצגת באתר C2 ולבצע את איתותי המסחר של הסיסטם באופן אוטומטי בחשבון המסחר שלך ב Matrix Futures!

באפשרותך לשלוט:

 • כיצד יתבצע המסחר האוטומטי
 • אחרי אילו סיסטמים לעקוב
 • גודל החוזים המבוצעים בכל פעולה (Lot)
 • אם ברצונך להתבונן בביצועי הסיסטם בחשבון המסחר שלך – אתה יכול לפתוח את אחת מפלטפורמות המסחר שלנו שתומכת ב C2.

החיבור וההתקנה של סיסטם המסחר וקישורו לחשבונך ב Matrix Futures הינם קלים:
בעת הרשמה\רכישת סיסטם באתר C2, יש להקיש את מספר החשבון שלך ב Matrix Futures וצוות התמיכה שלנו יחבר אותך באופן אוטומטי לסיסטם בתוך מספר שעות.

איך זה עובד?

השלב הראשוני הינו לבחור את הסיסטם באתר C2. אתר C2 מציע מגוון רחב של כלים שמסייעים לך בבחירת סיסטם מתוך כמה אלפי סיסטמים המדורגים ומפוקחים ע"י C2. התמונה למטה מראה את מסך מציאת הסיסטם (System Finder) באתר C2.

מנגנון ה System Finder של C2 מסייע לך לגלות במהירות סיסטם מסחר התואם את סגנון המסחר שלך ורמת הסיכון אתה מעוניין לקחת.

אחרי בחירת הסיסטם, לחץ על כפתור "Auto Trade”. בשלב הבא, מנגנון C2 יוביל אותך לתהליך של התקנה וקישור הסיסטם לחשבון המסחר שלך.

לבסוף, כל מה שצריך לעשות זה לומר ל C2 את האופן שבו ברצונך לקבל את איתותי הסיסטם ולהכניס ת פרטי חשבון המסחר שלך ב Matrix Futures באופן הבא:

על מנת להגדיר AutoTrade, יש לספק ל C2 ארבעה סוגי נתונים:

 1. באיזה סיסטם לסחור באופן אוטומטי
 2. באילו סוגי נתונים לסחור (Futures)
 3. מספר חשבון המסחר שלך ב Matrix Futures
 4. כמה כסף מחשבון המסחר שלך הנך מעוניין להקדיש לאסטרטגיה (Asset Allocation)

שאלות נפוצות לגבי AutoTrading

עם אילו סיסטמים אני יכול לבצע AutoTrading בחשבון המסחר שלי עם Matrix Futures?
ניתן לסחור (AutoTrading) בכל סיסטם מסחר המוצע באתר C2. כמובן, מאחר ו Matrix Futures עוסקת בחוזים עתידיים – ניתן לבצע בחשבונך פעולות בסיסטמים הסוחרים בחוזים עתידיים בלבד.

האם אני יכול לבחור יותר מסיסטם מסחר אחד ב C2?
כן. באפשרותך לבחור מספר בלתי מוגבל של סיסטמים, ולהקצות כמות שונה של הון לכל סיסטם. בצורה זו, הינך יכול למעשה ליצור תיק השקעות מגוון עם פיזור סיכונים בין מספר סיסטמים, סוגי חוזים ומתודיקות מסחר.

כמה עולה לסחור עם AutoTrading?
כל סיסטם מפתח \ מפיץ איתותים עצמאי (System Vendor). מפיץ סיסטמים יכול להיות כל אדם\גוף שעוסק בפיתוח מודלים למסחר - דוקטורנט למתמטיקה מהטכניון בחיפה, סוחר קומודיטיס מנוסה משיקגו, קבוצת מתכנתים ממוסקבה, ועוד. מפיץ הסיסטמים מחליט מה יהיו דמי המנוי עבור כל סיסטם המנוהל על ידו באתר C2. סקלת המחירים יכולה לנוע מ $5 ועד $500 לחודש. החדשות הטובות הן שמספר רב של סיסטמים המוצעים באתר C2 ניתנים לתקופות התנסות חינם – כך שבאפשרותך להתחיל לסחור באופן אוטומטי בסיסטם המסחר ללא צורך לשלם דמי מנוי ולראות אם הסיסטם עובד עבורך בצורה מוצלחת ומייצר כסף. באפשרותך להירשם לתקופת נסיון חד פעמית של 14 יום על מנת להתנסות בשירות AutoTrading של אתר C2. Matrix Futures גובה עמלת סליקה רגילה עבור כל חוזה שמבוצע. בנוסף לכך, קיים חיוב של $1.99 (הנגבה ע"י C2) עבור כל צד חוזה שמבוצע דרך AutoTrading.

האם אני ציך להריץ את פלטפורמת המסחר על המחשב שלי? האם אני צריך להשאיר את המחשב דולק? האם אני צריך להיות מחובר תמיד לאינטרנט?
לא. כאשר אתה מגדיר את החיבור ל AutoTrading באתר C2, וכאשר הנך מקליד את מספר החשבון שלך ב Matrix Futures, כל השאר קורה באופן אוטומטי. למרות שבאפשרותך לצפות בזמן אמת בביצועי AutoTrading ע"י פלטפורמה התומכת ב C2, אין צורך שהיא תהיה פתוחה על מנת שאסטרטגיית המסחר תבוצע בחשבונך. למעשה, אין אפילו צורך הדלקת המחשב. הכל קורה באופן אוטומטי.

מה עלי לעשות אם איני וצה להמשיך לסחור בסיסטם מסויים בחשבוני? האם באפשרותי להפסיק את פעולת הסיסטם?
כן. באתר C2 ישנו כפתור חירום (Emergency Button). לחיצה על כפתור זה תפסיק את פעילות הסיסטם באופן מיידי. באפשרותך גם להתקשר ל C2 בטלפון ולבקש את הפסקת הסיסטם.

איך מצטרפים לשירות C2?

 1. לחץ על כפתור ההרשמה ל C2 בתחתית דף זה על מנת להתחיל בתהליך.
 2. בשלב הבא, לאחר הגשת הבקשה להתחברות לשירותC2, חשבונך יחובר למערכת C2 ע"י נציגי Matrix Futures.
 3. לאחר שחשבונך יהיה מוכן למסחר עם AutoTrading, תישלח הודעת האישור בצירוף הוראות תפעול בעברית.

 


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030