ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    מסחר אוטומטי
 
מסחר אוטומטי וסיסטמים

מתאם TT FIX

Matrix Futures מציע ללקוחות מוסדיים פתרונות מסחר מתקדמים המבוססים על פרוטוקול FIX יחד עם ידע ונסיון רב בחיבור אפליקציות מסחר עצמאיות לשרתים של חברת Trading Technologies בחיבור (TT FIX Adapter Gateway) FIX.

מתאם FIX – חיבור אפליקציות ופלטפורמות מסחר חיצוניות לשרתי TT

אם ברצונך לסחור בחוזים עתידיים ואתה מעוניין להשתמש באפליקציה\פלטפורמת מסחר ייחודית שפיתחת בעצמך – TT FIX Adapter הוא הפתרון המושלם בעבורך.

מתאם ה FIX של חברת TT מאפשר לך לחבר את תוכנת המסחר שלך לשרתים המהירים והאמינים של TT ולנתב את פקודות המסחר ישירות לבורסות הנגזרים ברחבי העולם. בין אם הנך מפתח אפליקצית Black Box למסחר אלגוריתמי בתדירות גבוהה או מעוניין לחבר פלטפורמת מסחר חיצונית, מתאם ה FIX מאפשר לך להנות ממגוון רחב של אפשרויות, מהירות, גמישות וקיבולת ללא תחרות על מנת לתת לך את היתרון הייחודי שאותו הנך מחפש בשווקי החוזים האלקטרוניים.

דגשים:

  • תמיכה בפרוטוקול FIX 4.2
  • ניתוב הוראות ודיווחים שוטפים על ביצועים ופוזיציות
  • קבלת נתוני מחירים ומידע שוק
  • קיבולת גבוהה עבור סיסטמים לסוחרים בתדירות גבוהה מאוד
  • הצגה, מניפולציה ושימוש במידע שוק
  • קונפיגורציה של ניהול סיכונים יחד עם התחשבות ותמיכה בנתוני פוזיציות שנלקחו Overnight

למד עוד אודות TT FIX Adapter המוצע ע"י Matrix Futures:

מהו FIX?

פרוטוקול FIX (קיצור ל Financial Information eXchange) הינו פרוטוקול סטנדרטי לתמסורת של נתונים ומידע אשר משמש עבור תקשורת אלקטרונית בזמן אמת של טרנזקציות פיננסיות.
פרוטוקול זה פותח ע"י קונסורציום של הגופים הפיננסיים המובילים בעולם ונחשב לסטנדרט התקשורת המוביל אשר נוצר על מנת להפחית עלויות טרנזקציה, להימנע מטעויות ולהגביר את היעילות של התקשורת בין הקונים למוכרים לטובת שני הצדדים.
פרוטוקול FIX מגדיר את השפה שבה צריכים "לדבר" רכיבים שונים במערכת המסחר, כמו- מערכת ניהול ההוראות (OMS) והתקשורת בין רכיבים אלו לגורמים חיצוניים (כמו- פלטפורמת Globex של בורסת CME).
למעשה, פרוטוקול FIX משלב את היתרונות של סטנדרטיזציה עם גמישות המאפשרים לכל סוחר ומתכנת להמשיך ולהשתמש בכלים המועדפים עליו (Black Box, פלטפורמת מסחר, אפליקצית Java וכו') תוך תאימות לסטנדרטים המקובלים.

נתבי TT FIX Gateway

נתבי TT/X_Trader משתמשים בפרוטוקול FIX 4.2 המאפשרים לפלטפורמות מסחר קיימות או אפליקציות עצמאיות שפותחו ע"י הסוחר לקבל גישה ליכולות המחסר והדווח המתקדמות של X_Trader.

מתאם TT FIX


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030