ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    מסחר אוטומטי
 
מסחר אוטומטי וסיסטמים

יתרונות מסחר אוטומטי בסיסטמים עם Matrix Futures

  1. רף כניסה נמוך
  2. עמלות טרנזקציה נמוכות
  3. קורלציה נמוכה ל Benchmarks ופוטנציאל רווח בכל מצב שוק
  4. ניהול סיכונים מובנה ונטרול האלמנט האנושי
  5. שליטה בהקצאת משאבים (Allocation) והגדרת מגבלות מסחר
  6. ביצועים אוטומטיים ללא צורך להתערב במסחר
  7. צפייה בביצועי בסיסטם בזמן אמת
1. רף כניסה נמוך:

באפשרותך להתחיל לסחור בסיסטם מסחר אוטומטי עם מינימום חשבון של $5,000 בלבד – לעומת מינימום $100,000 לחשבון מנוהל בחוזים עתידיים ומינימום של $250,000 להשקעה בקרן גידור.

כמו כן, באפשרותך ליהנות מפיזור השקעות ע"י הפעלת מספר סיסטמים שסוחרים בחשבונך בו זמנית באסטרטגיות שונות ובסוגי חוזים שונים עם סכומים נמוכים של הון עצמי.

2. עמלות טרנזקציה נמוכות:

אם הנך סוחר בסיסטם תוך-יומי המבצע פעולות מסחר בתדירות גבוהה – יש לוודא שעמלות המסחר שאתה משלם הינן העמלות הנמוכות ביותר האפשריות, מאחר ועלויות טרנזקציה גבוהות יכולות להפוך סיסטם שמרוויח באופן תאורטי – לסיסטם מפסיד – בגלל ריבוי פעולות המסחר.

בניגוד לברוקרים אחרים הגובים מלקוחותיהם בין $9 - $29 עבור חוזה שמבוצע בסיסטם אוטומטי – Matrix Futures מציעה את אותן עמלות המסחר המוצעות לכל לקוחותינו – בין אם הם סוחרים באופן עצמאי, ובין אם הם מנויים לסיסטם כל שהוא הסוחר בחשבונם באופן אוטומטי.

3. קורלציה נמוכה ל Benchmarks ופוטנציאל רווח בכל מצב שוק:

דרך Matrix Futures ניתן לבחור בין מספר רב של סיסטמים המסוגלים להרוויח בכל מצב שוק – גם בשוק עולה, גם בשוק יורד, וגם בשוק מדשדש. סיסטמים אלו מספקים קורלציה (ביתא) נמוכה לנכס הבסיס ואינם תלויים במגמת המסחר, חדשות כלכליות ואירועים חיצוניים היכולים להשפיע על השוק.

4. ניהול סיכונים מובנה ונטרול האלמנט האנושי:

בכל הסיסטמים ישנו מנגנון Stop Loss המאפשר סגירת פוזיציה מפסידה באופן אוטומטי ובהפסד מינימלי המוגדר מראש.
מאחר והמסחר בחוזים הינו אלקטרוני והסיסטם רץ על שרת אסטרטגיות המסוגל להגיב במהירות רבה למתרחש בשוק – ניתן להימנע מהפסדים גדולים הנובעים משינויים חדים במחיר (כתוצאה ממקרים כמו פריצת רמת מחירים משמעותית, אירוע חדשותי וכו') , בעוד סוחר אנושי אינו מסוגל להגיב במהירות וביעילות ביצוע של סיסטם אוטומטי.

אך מעל לכל – סיסטם אוטומטי מנטרל את הגורם האנושי ומתגבר על הבעיה העיקרית של הסוחרים (המתחילים והמנוסים) – חוסר משמעת. חוסר משמעת נובע מלחצים פסיכולוגיים שונים (פנימים וחיצוניים) הגורמים לסוחר לבצע טעויות קריטיות תחת לחץ ולסטות מאסטרטגית המסחר שעמה הוא עובד. חוסר המשמעת מתבטא בד"כ במימוש רווחים מהירים (Profit Taking) מפוזיציות שאמורות להניב רווחים גדולים יותר, ובעיקר מתבטא חוזר המשמעת בדבקות בפוזיציות כושלות הנובעות מאגו וקושי להתמודד ולהכיר בהפסדים במסחר.

5. שליטה בהקצאת משאבים (Allocation) והגדרת מגבלות מסחר:

בתור משקיע, יש לך את השליטה המלאה והאפשרות לבחור את הסיסטמים שאיתם הנך מעוניין לסחור מתוך מבחר גדול של סיסטמים. באפשרותך לעצור בכל עת את אחת האסטרטגיות ואפילו – לעצור באופן מיידי את כל האסטרטגיות הרצות בחשבונך תוך חיסול כל הפוזיציות שנותרו פתוחות תוך מספר שניות אם אתה חש שמשהו יכול להתרחש בשוק ויכול ולפגוע בביצועי האסטרטגיות.

בנוסף לכך, באפשרותך להגדיר עבור כל האסטרטגיות באופן אינדיבידואלי את מגבלות ההפסד היומיות שאם יושגו, תיעצר פעילות האסטרטגיה וסיגרו כל הפוזיציות שנשארו פתוחות ובוצעו ע"י האסטרטגיה. ניתן גם להגדיר יעד רווח יומי – שגם במקרה זה – אם יושג, תופסק פעילות האסטרטגיה ליום זה – על מנת "לנעול" את הרווח.

6. ביצועים אוטומטיים ללא צורך להתערב במסחר:

סיסטם המסחר מאוחסן ורץ על שרת אסטרטגיות ייעודי הממוקם בשיקגו אשר מקושר ישירות לבורסות החוזים ברחבי העולם. שרת האסטרטגיות מאפשר לאסטרטגיות המסחר לרוץ באופן חלק ושוטף, ללא הפרעות, ללא צורך בהתערבות מצידך וללא תלות בחיבור האינטרנט שלך או בכל בעיה טכנית הקשורה למחשב שלך.
למעשה, אתה יכול להיות מנותק מהאינטרנט ואפילו לכבות את המחשב והאסטרטגיה תמשיך לעבוד בשבילך באופן אוטומטי.

7. צפייה בביצועי בסיסטם בזמן אמת:

פלטפורמות המסחר האוטומטי בסיסטמים (כמו Strategy Runner) המוצעות ע"י Matrix Futures נותנות לך את ההזדמנות הנדירה לצפות בביצועי הסיסטם בחשבונך – באילו חוזים הסיסטם סוחר, קניות ומכירות, פקודות מסחר, פוזיציות, רווח והפסד – והכל – בזמן אמת ובשקיפות גבוהה.


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030