ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    פתיחת חשבון בחוזים עתידיים
 
מצטרפים ל Matrix Futures - הצטרפות ופתיחת חשבון מסחר

למה Matrix Futures?

מטרתך כסוחר הינה אחת: להרוויח כסף. החברה שעימה הינך סוחר צריכה להאמין באותה מטרה. המשאבים וסדרי העדיפויות צריכים להיות מתועלים להצלחתך כסוחר מקצועי. מומחיות טכנית, טכנולוגיות מסחר מעולות, צוות מקצועי ומנוסה, פתרונות מתקדמים לסוחרים מקצועיים, שירות ותמיכה מסביב לשעון... ודאי שמעת גם על המוניטין המצויין שלנו. אבל בכדי להסביר בפרטים, קיבצנו 8 סיבות עיקריות לבחור ב Matrix Futures כברוקר שלך למסחר בנגזרות וחוזים עתידיים:

2. גישה לבורסות המובילות בעולם
יכולות הסליקה של השותפים העסקיים של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו להנות מגישה כמעט בלתי מוגבלת לכל חוזה או נגזרת פיננסית הנסחרת בבורסות הנגזרים המובילות בעולם.
ל Matrix Futures יש שיתופי פעולה עסקיים אקסקלוסיביים עם חבר בורסות (Clearing Member) הנמנה על מסלקת הבורסה בבורסות Chicago Board of Trade (CBOT), Chicago Mercantile Exchange (CME), London International Financial Futures and Options Exchange (LIFFE), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Eurex, Italian Derivative Market / IDEM ועוד.

1. עמלות סליקה נמוכות
Matrix Futures הינה המובילה בישראל בעמלות מסחר נמוכות לסוחרים פעילים בחוזים עתידיים.
באמצעות מבנה יעיל ועלויות סליקה נמוכות, יכול כל לקוח לסחור בעמלות הזולות ביותר לפי נפח המסחר שהוא מייצר.
אנו מאמינים בשקיפות מלאה וגילוי נאות. לכן כל העמלות שלנו מפורסמות באתר האינטרנט ואין עמלות או חיובים שאינם גלויים.
השווה אותנו עם הברוקר שלך או המתחרים שלנו וגלה מדוע העמלות שלנו הינן נמוכות מאוד.

     

4. פלטפורמות המסחר הטובות ביותר
כחברה העובדת בשיתוף פעולה ייחודי עם החברות המובילות בתחום טכנולוגיות המסחר, Matrix Futures מציעה מגוון גדול של פלטפורמות ופתרונות Screen-Based הנותנים לסוחרים מקצועיים את פתרונות המסחר המובילים בעולם וטכנולוגיה חדשנית המאפשרת חיבוריות אמינה ויציבה,שליטה ומהירות ביצועים שאין שניה לה בשוקי הנגזרות הבינלאומיים.

3. שירות ותמיכה מעולם אחר
לקוחות Matrix Futures נהנים מגישה ישירה לתמיכה טכנית, עזרה ושירות לקוחות בדרך, בזמן ובמדיום המתאים להם: בטלפון, בצ'ט או ב email. והכל – תוך מקצועיות ואדיבות שאין שניה להם.
יחד עם חדר העסקאות והתמיכה הטכנית שלנו, הנך יכול להיות בטוח שאם משהו יקרה, אנו נהיה זמינים לעזרה. לקוחותינו נהנים הלכה למעשה לשירות ותגובה מיידית במהלך שעות המסחר.

     

6. יציבות פיננסית ואמינות
באמצעות השותפות האסטרטגית האקסקלוסיבית שלנו עם אחד מבתי הסליקה בעל המוניטין מהטובים ביותר בקרב בתי הסליקה בארה"ב, אנו מסוגלים להציע חוסן פיננסי וקיבולת להתמודד עם מחזורי מסחר גבוהים במיוחד.
הידיעה שחשבונך מתנהל אצל FCM (self-clearing Futures Commission Merchants) מוביל בעל מוניטין מוכח העומד בדרישות המחמירות של הסוחרים המתוחכמים ביותר נותנת לך בטחון שכספך נמצא בידיים טובות.
כמו כן, Matrix Futures הינו בית ההשקעות הראשון (והיחיד) הפועל בישראל וכפוף לרגולטורים האמריקאים המפקחים על המסחר בחוזים עתידיים - NFA ו CFTC. ע"י עמידה שוטפת בדרישות פיקוח מחמירות, לקוחותינו נהנים מסטנדרטים גבוהים ומקצועיות של צוות הברוקרים, תוך הגנת וטובת הלקוח.

5. סימולטור מסחר בזמן אמת
לא מוכן עדיין לסחור עם כסף אמיתי?
מעוניין לנסות את הביצועים בתנאי שוק אמיתיים עם אסטרטגיית המסחר שלמדת או הסיסטם שבנית? ל BlackBox שפיתחת יש ביצועים תיאורטיים מעולים, אבל אתה מעוניין לבדוק את החיבוריות ל API בזמן אמת?
לקוחות Matrix Futures יכולים לסחור עם סימולטור מסחר Live בסביבת דמו, לצבור נסיון ומיומנות עם הפלטפורמות שלנו, לבדוק את אסטרטגיית המסחר ולבחון את התוצאות (Paper Trade) בו זמנית.
בחר בין Strategy Runner, NinjaTrader, IQ-Trader, J-Trader, CQG, X_Trader, RANedge או Liquidex והרשם לחשבון דמו חינם.

     

8. פתרונות למפתחים וסוחרי סיסטמים
Matrix Futures מספק את הפתרון האולטימטיבי ללקוחות המפתחים סיסטמים וגופים העוסקים במסחר אלגוריתמי אוטומטי.
אנו מספקים סביבה המספקת פלטפורמות מסחר מתקדמות, חיבוריות איכותית מקבילה, ביצועים מהירים מאוד, גישה ישירה למספר רב של בורסות חוזים אלקטרוניות, אינטגרציה של פרוטוקול FIX ואירוח Black Box על שרתים בשיקאגו וניו יורק, יחד עם השילוב המנצח של צוות המקצוענים המנוסים שלנו אשר מבינים בדיוק את הצרכים של סוחרים סיסטמטיים ואלגוריתמיים.

7. מהירות ואמינות של שרתי מסחר
שרתי המסחר ומרכז הדאטה (Data Center) מצויידים בפתרונות טכנולוגיות חומרה ותוכנה שנרכשו מספקי טכנולוגיה מובילים. אנו מעמידים את מערכות המסחר שלנו ושל השותפים הטכנולוגיים שלנו בבדיקות מחמירות ותקופתיות הבוחנות איכות חיבוריות, יציבות קווי תקשורת ומהירות תגובה (Latency). כמו כן, על מנת לוודא שהשרתים שלנו יעמדו בעומס של מספר רב של הוראות מסחר וציטוטים ושקיימת זרימת מידע שוטפת וחלוקת עומס יעילה - שרתי המסחר שלנו מצויידים במספר חיבורים מקביליים של T1 לשדרת האינטרנט ולבורסות בעולם.

     

חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030