ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
סטרטג'י ראנר - Strategy Runner

אודות מסחר אוטומטי בסיסטמים

סיסטם (Trading System) הופך נוסחאות מסחר להוראות מסחר וביצועים .
ע"י שימוש במודלים ממוחשבים וטכניקות מתמטיות, יחד עם גישה אלקטרונית למידע וציטוטים מהשווקים העולמיים, יכולים סוחרים בסיסטם מסחר כדי להשיג יתרון על סוחרים אחרים.
סוחרים, בתי השקעות ומנהלי קרנות גידור נעזרים בסיסטמים כדי לבצע החלטות השקעה חכמות ובנוסף לכך – לבטל את המעורבות הרגשית הכרוכה במסחר.
מודלים ממוחשבים יכולים להיות מותאמים לסגנון מסחר שמרני וממושמע וכמו כן יכולים מודלים אלו לשמש לסגנון מסחר לאגרסיבי בתדירות גבוהה.

סיסטם למסחר מורכב ממערכת חוקים והתניות אשר לא מושפעות מאף גורם אחר זולת מה שקורה בשוק – Price Action. התגובות הרגשיות האנושיות וההרגלים הרעים של הסוחר מתבטלים מאחר שהסיסטם פועל במסגרת פרמטרים הידועים מראש ע"י הסוחר.
הפרמטרים שנקבעים ע"י הסוחר יכולים להסתמך על ניתוח היסטורי סטטיסטי ומחקרים שנבדקו בתנאי שוק אמיתיים כדי שלסוחר שמכיר את מערכת החוקים והאלגוריתם שעומד מאחורי הפעלת הסיסטם יהיה בטחון באסטרטגיה שנקבעה מראש.

ישנם מספר רב של שפות תכנות ופלטפורמות ייעודיות לפיתוח סיסטמים אשר מאפשרים לסוחרים ולמתכנתים לפתח את הסיסטם בעצמם ולהתאים אותו אישית לסגנון המסחר המועדף עליהם.

מסחר בסיסטמים עם Strategy Runner

Strategy Runner מאפשרת מסחר אוטומטי מלא עם תמיכה מלאה בסיסטמים ושלושה סוגי שימוש עיקריים:

  1. מסחר באסטרטגיות של מפתחים אחרים
    באפשרותך לשכור או להיות מנוי על אסטרטגיות שפותחו ע"י מפתחי סיסטמים מקצועיים. למידע נוסף אודות Strategy Exchange
  2. מסחר באסטרטגיות שפותחו באופן עצמאי
    פיתוח אסטרטגיות ע"י שימוש בתוכנות המיועדות לפיתוח אסטרטגיות מסחר ושימוש בכלים המאפשרים להריץ את האסטרטגיה שפותחה על נתונים היסטוריים (Backtesting). אם הנך מנוסה בתכנות בשפת ++C, יש באפשרותך לפתח את האסטרטגיה שלך ע"י שימוש ב API של Strategy Runner ולעשות בדיקת ביצועים ותפקוד אסטרטגיה על חשבון דמו. כשהאסטרטגיה שלך תהיה מוכנה למסחר על כסף אמיתי – תוכל לסחור ישירות מול השרתים של Strategy Runner במהירות ובקלות ע"י שימוש ב SAS (קיצור של Strategy Automation Station)
  3. לסחור ולעקוב אחרי הגורו
    סחור עם הגורו בזמן אמת ע"י הרשמה לאיתותי המסחר שלהם. למד עוד על שירות Guru Trading


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030