ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
סטרטג'י ראנר - Strategy Runner

Strategy Automation Station - SAS

SAS הינו פתרון מבוסס שרת עבור אוטומציה , ביצועים והפצה של אסטרטגיות מסחר שנכתבו ב TradeStation, אקסל, Visual Basic, WealthLab, סביבת .NET, פרוטוקול FIX, ג'אווה, COM, C, ++C (או כל תוכנה אחרת) למסחר בחשבון אחד או מספר רב של מנויים\לקוחות.

עבור מי מיועד SAS?
סוחרים, סוחרים סיסטמטיים, מפתחי אסטרטגיות, מנהלי קרנות גידור ומנהלי תיקי השקעות אשר מעוניינים במסחר אוטומטי של הסיסטם שלהם ולסחור עבור חשבון אחד או לשלוח איתותי קניה ומכירה למספר חשבונות במקביל.

מסחר בחשבון אחד – איך זה עובד?
ביצועים: הסוחר מריץ את האסטרטגיה בסביבה שעימה פותחה האסטרטגיה ( TradeStation, Excel, WealthLab וכו') ו SAS מנתבת את הוראות המסחר לחשבון הסוחר.
שליטה: הסוחר יכול לבדוק את הביצועים של האסטרטגיה והפוזיציות שבחשבונו דרך קונסולת Strategy Runner.

מסחר במספר חשבונות במקביל – איך זה עובד?
ביצועים: מפתח האסטרטגיה מריץ את האסטרטגיה בסביבה שעימה פותחה האסטרטגיה ( TradeStation, Excel, WealthLab וכו') ו SAS מנתבת את הוראות המסחר לחשבונות המסחר של הלקוחות דרך השרתים של Strategy Runner.
הפצת הוראות\איתותים: השרת של Strategy Runner בשיקגו מקבל את איתותי הסיסטם ומבצע אותם בחשבונות הלקוחות שמנויים לסיסטם.
שליטה: כל לקוח אינדיבידואלי יכול לשלוט ולצפות במתרחש בחשבונו בזמן אמת דרך פלטפורמת Strategy Runner Pro.

 פונקציות למפתחי סיסטמים:

 1. שליטה:
  ריכוז כל המנויים על הסיסטם שלך במקום אחד.
 2. בטחון:
  הפץ את האסטרטגיה שלך למנויים ללא צורך בחשיפת קוד ואפילו סוג ההוראות. רק לקוחות המאושרים על ידיך יכולים לקבל גישה לסחור בסיסטם שלך. אפשרות קבלת דו”ח חודשי מ Matrix Futures עם הלקוחות המנויים שסחרו בסיסטם שלך.
 3. סימולטור מסחר
  בחן את הביצועים של הסיסטם שלך ע"י שימוש בסימולטור המסחר שלנו לפני שאתה עובר לסחור על חשבון אמיתי.
 4. הוראות מסחר מתקדמות
  הוראות סינתטיות, כולל הוראות חכמות, OCO ועוד.

פונקציות למנויים על הסיסטם:

 1. מסחר ללא מגע יד אדם:
  האסטרטגיות מבוצעות על השרתים שלנו בשיקאגו, כך שאם חיבור האינטרנט שלך מנותק ואפילו אם המחשב כבוי, אין זה מפריע לביצוע הוראות המסחר.
 2. צפייה בביצועים בזמן אמת:
  אפשרות לצפות בביצועים בחשבונך בזמן אמת דרך פלטפורמת Strategy Runner Pro.
 3. שליטה:
  שליטה בביצועי האסטרטגיות בזמן אמת דרך פלטפורמת Strategy Runner Pro תוך אפשרות לסגירת פוזיציות, מסחר עצמאי ועצירת האסטרטגיה בכל זמן.
 4. אפשרות לסחור במספר אסטרטגיות ומספר שווקים שונים בו זמנית.

חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030