ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
סטרטג'י ראנר - Strategy Runner

מסחר בסיסטמים עם Strategy Runner

מסחר אוטומטי מלא

Matrix Futures גאה להציג: הכלים המתקדמים של Strategy Runner למסחר בסיסטמים: SAS, Guru Trading וה API אשר מספקים פתרון מושלם עבור מסחר אוטומטי של סיסטמים והפצת איתותי מסחר ללקוחות המשתמשים בפלטפורמת Strategy Runner.

עבור מי נועד השימוש בכלים אלו?

מפתחי סיסטמים, סוחרי סיסטמים, מנהלי תיקים וסוחרים סיסטמטיים בקרנות גידור אשר מעוניינים להשיג אוטומציה מלאה של הסיסטם שפיתחו ולסחור דרך חשבון מסחר אחד או להפיץ את איתותי המסחר לחשבונות רבים אחרים.

כלים למסחר אוטומטי בסיסטמים

תיאור פעילות שם
חיבוריות Plug & play ואוטומציה של אסטרטגיות שפותחו ב TradeStation, Excel, Visual Basic, WealthLab, .Net, Fix, COM, Java, C++, C או כל פלטפורמה\סביבת פיתוח לתכנות סיסטמים. Strategy Automation Station
מסחר אוטומטי או ידני סימולטנית במספר חשבונות רב דרך מסך אחד. Guru Trader
סביבת פיתוח עשירה המיועדת לפיתוח, בדיקה וביצוע חי של אסטרטגיות וסיסטמים. Strategy Runner C++ API

איך זה עובד?

ביצועים:
  • אוטומציה של הסיסטם שלך אשר פותחו ב TradeStation, Excel, Visual Basic או כל סביבת פיתוח אחרת. הרץ את הסיסטם דרך המחשב שלך או דרך השרתים של Matrix Futures בתל אביב או שיקגו להשגת Ping תקשורת נמוך (עם אפשרות תחזוקה ושליטה מרחוק).
  • פיתוח הסיסטם שלך ב API של Strategy Runner והשרתים שלנו יריצו עבורך את האסטרטגיה.
  • אפשרות למסחר ידני דרך הפלטפורמות האינטרנטיות שלנו.
הפצה:

השרתים של Strategy Runner הממוקמים בשיקגו מקבלים (או משדרים) את איתותי המסחר ומבצעים את הוראות המסחר עבור כל המנויים בחשבונות המסחר שלהם.

שליטה:

לכל מנוי אינדיבידואלי יש אפשרות לצפות בביצועי הסיסטם בזמן אמת ולשלוט על פעילות האסטרטגיה דרך קונסולת Strategy Runner Pro.

 
הכלים של Strategy Runner למסחר אוטומטי בסיסטמים


Strategy Automation Station מציעה סביבת פיתוח עשירה המיועדת לפיתוח, בדיקה וביצוע חי של אסטרטגיות וסיסטמים.


ע"י שימוש במודלים ממוחשבים וטכניקות מתמטיות, יחד עם גישה אלקטרונית למידע וציטוטים מהשווקים העולמיים, יכולים סוחרים בסיסטם מסחר כדי להשיג יתרון על סוחרים אחרים. Strategy Runner מאפשרת מסחר אוטומטי מלא עם תמיכה מלאה בסיסטמים.

 


פיתוח של סיסטמים אמינים עם דרגת חופש כמעט בלתי מוגבל למורכבות, גמישות ויכולת להתמודד עם כל דרישה עבור ביצוע הוראות מסחר ומהירות דיווחים על ביצועים.


Guru Trading מיועד עבור מומחים למסחר יומי וסיסטמים המעוניינים לשדר איתותי מסחר בזמן אמת ללקוחות\תלמידים בזמן אמת ולמנהלי השקעות אשר מעוניינים לסחור במספר חשבונות במקביל דרך ממשק אחד מרוכז

 
   

חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030