ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
פלטפורמת CQG Trader

CQG Trader - פונקציות עיקריות

פלטפורמת מסחר בסיסית עבור מסחר בבורסות החוזים המובילות.

פלטפורמת CQG Trader הינה גירסה מצומצמת של פלטפורמת CQG Integrated Client (אותן פונקציות, אך ללא גרפים) הכוללת את המהירות, האמינות והידידותיות למשתמש של גירסת CQG Integrated.

CQG Trader כוללת את DOMTrader, ציטוטי חוזים והצגה של הוראות ופוזיציות. במילים אחרות – זוהי פלטפורמת איכותית המיועדת לסוחרים שאינם צריכים כלים לניתוח טכני על מנת לפעול בשווקים ומחפשים את הפונקציות הבסיסיות למסחר נטו.

חלונות עיקריים בפלטפורמת CQG Trader

X_Trader

DOMTrader

חלון מסחר עם עומק שוק (Level 2) המאפשר ביצועים איכותיים ומהירים יחד עם שקיפות ומידע שוק מעבר לנתוני ה Bid\Ask הרגילים.
ב DOMTrader ישנן 4 לשוניות ניווט מהיר בחלק העליון של החלון עבור סוחרים המעוניינים לסחור ביותר משוק אחד. בכדי לקצר את הדרך בביצוע הפעולות, לסוחרים יש את הפשרות להשתמש בכפתורים ייעודיים לשליחה וביטול הוראות מסחר. באפשרותך להתאים אישית את תצוגת ה DOMTrader ע"י בחירה בין 8 תבניות תצוגה\צבע שונות.

 

X_Trader

הוראות ופוזיציות

הצגה ברורה של פרטי חשבון חשובים, כולל: הוראות פתוחות, הוראות שבוצעו, יתרות חשבון ו Buying Power עבור חוזים עתידיים, רווח\הפסד עדכני, רווח\הפסד לא ממומש עבור אופציות על חוזים עתידיים ועוד.

 

X_Trader

לוח ציטוטים

מציג את נתוני הפתיחה, גבוה, נמוך, אחרון ושינוי נטו

 

חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030