ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
 

strategy runner

CQG

איכות ביצועים ויציבות ללא פשרות

בשווקים התזזיתיים של היום, ובייחוד במסחר בבורסות החוזים האלקטרוניות, ניתנת לסוחרים ניתנת ההזדמנות להיכנס או לצאת מפוזיציה באופן מיידי.
היכולת להוציא אל הפועל את אסטרטגיית המסחר שלך דרך החיבור לבורסה הינו השלב החשוב ביותר ביישום האסטרטגיה. ללא יכולת לביצוע איכותי, מהיר ואמין של פקודות מסחר – הסיכון באסטרטגיה שלך עולה משמעותית.

כל ההוראות, הביטולים ושינוי ההוראות נשלחים ע"י CQG דרך הקישוריות האיכותית ביותר הקיימת בשוק דרך שרתים עם קיבולת ורוחב פס גבוהים ע"י שימוש בחיבור SSL מאובטח.

CQG מספקת מידע מכל בורסות הנגזרים ברחבי העולם באמצעות Data Feed במהירות גבוהה המספק ציטוטים ומידע בזמן אמת וגישה לנתוני מחירים היסטוריים ברמת דיוק גבוהה.

הסוחרים יכולים לסחור דרך שתי פלטפורמות המוצעות ע"י CQG: פלטפורמת CQG Trader ו CQG Integrated Client.

 
גירסאות CQG:
 

פלטפורמת CQG Integrated Client הינה הגירסה המתקדמת של פלטפורמת המסחר מבית CQG. היא כוללת את כל הפונקציות הבסיסיות של CQG Trader ובנוסף לכך - רכיבים מתקדמים המיוגדם עבור הסוחר המקצועי המעוניין בתוכנה מתקדמת לניתוח טכני, מסחר אוטומטי והצגת מידע היסטורי.
מספר רב של חדרי עסקאות מקצועיים בוחרים בפתרונות של CQG מאחר והם סומכים על איכות המידע, דיוקו והאמינות שלו.

פלטפורמת CQG Trader הינה גירסה מצומצמת של פלטפורמת CQG Integrated Client (אותן פונקציות, אך ללא גרפים) הכוללת את המהירות, האמינות והידידותיות למשתמש של גירסת CQG Integrated. פלטפורמת CQG Trader כוללת DOMTrader, ציטוטי חוזים והצגה של הוראות ופוזיציות. במילים אחרות – זוהי פלטפורמת איכותית המיועדת לסוחרים שאינם צריכים כלים לניתוח טכני על מנת לפעול בשווקים ומחפשים את הפונקציות הבסיסיות למסחר נטו.

 
     


 

ההתחייבות לעמלות הזולות בישראל


בוא ללמוד ולהתנסות במסחר מקצועי בחוזים עתידיים עם סימולטור המסחר של CQG Trader המספק סימולצית מסחר מלאה בתנאי שוק אמיתיים.

  • סימולטור חינם ללא התחייבות - למשך 14 ימים
  • כולל בדיוק את כל הפונקציות הקיימות בגירסת Live
  • נתוני מסחר Real Time מהבורסות המובילות בעולם
  • בחן את מיומנויות המסחר שלך על כסף וירטואלי
  • פיתוח אסטרטגיות מסחר ו Backtesting
סימולטור מסחר CQG Trader
חוזים עתידיים

עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות / מרג'ין Day Trading
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030