ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    אודות Matrix Futures
 
אודות חדר העסקאות של Matrix Futures

חדר העסקאות של Matrix Futures

חדר העסקאות המתקדם ביותר בישראל למסחר בחוזים עתידיים ונגזרים

שירותי התמיכה והמסחר של Matrix Futures זמינים עבור כל הלקוחות המוסדיים, המקצועיים והפרטיים.
צוותי שירות הלקוחות והתמיכה במסחר עובדים בשילוב כיחידה אחת מגובשת, בעלת ידע ונסיון מקצועי רב בשווקי הנגזרים והיכרות מעמיקה עם טכנולוגיות מסחר, תקשורת ומערכות המסחר.
ללקוחותינו יש גיבוי מלא של חדר מסחר מקצועי ביותר עם מענה טלפוני אנושי ושירות מהיר ללא צורך בנווט בין תפריטים קוליים הגוזלים זמן יקר בתנאי שוק משתנים.

חדר עסקאות גלובלי הפועל 24 שעות ביממה

צוות התמיכה במסחר זמין 24 שעות ביממה, מיום שני לפנות בוקר ועד יום שישי בלילה כשנסגר המסחר בבורסות החוזים בשיקגו וניו יורק (23:30 שעון ישראל) ועומד לרשות לקוחותינו ומציע את השירותים הבאים:

  • תמיכה מלאה בהתקנת פלטפורמות מסחר ועזרה בפתרון בעיות חיבור, ביצועים וקישוריות
  • מסחר בסביבת סימולציה ועזרה בהתקנה והדרכה
  • תמיכה באפליקציות מתקדמות לניתוח טכני ומסחר אוטומטי
  • ניהול סיכונים ופוזיציות, ופתרון בעיות עם הוראות פתוחות וביצועים בזמן אמת
  • תשתיות תקשורת ומסחר מתקדמות עם פתרונות אפקטיביים לחיבור ישיר ומהיר מישראל לבורסות הנגזרים בעולם
  • מענה טלפוני מהיר (בד"כ תוך צלצול אחד) עם אפשרות הזרמת פקודה וקבלת ביצועים תוך שניות ספורות
  • כל הסוחרים ומנהלי חדר העסקאות מחזיקים ברשיון ברוקר אמריקאי ורשומים ב NFA
  • תמיכה מלאה בעברית מחדר העסקאות המוביל בישראל הממוקם בתל אביב

הון אנושי איכותי

אנו ב Matrix Futures שמים דגש על ההשקעה בהון האנושי ובטכנולוגיות, על מנת להבטיח שאנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים והמקצועיים ביותר עבור לקוחותינו. צוות התומכים המנוסה שלנו זמין ומוכן לשרת את צרכי המסחר הגלובליים שלך, בין אם אתה עוסק במסחר אוטומטי, סקאלפינג, עשיית שוק, מסחר באופציות על חוזים, מגדר סיכונים בקומודיטיס או פשוט – מעוניין לבדוק את הפוזיציות וההוראות שלך.

לקבלת גישה ישירה

לפתיחת חשבון עם Matrix Futures וקבלת גישה ישירה לחדר העסקאות המוביל בישראל הפועל 24 שעות ביממה, אנא לחץ כאן לפתיחת חשבון או צור קשר עם שירות הלקוחות שלנו.

טלפון דסק עסקאות*: +972.77.5773320 x 4
טלפון תמיכה טכנית: +972.77.5773320 x 5
טלפון שירות לקוחות: +972.77.5773320 x 1


* על מנת לסייע ללקוחותינו בצורה האפקטיבית והטובה ביותר בזמן שעות השיא של המסחר, אנא השתמש בטלפונים הישירים של הסוחרים בדסק העסקאות למקרים דחופים והוראות בלבד, אחרת – אנא השתמש בטלפונים של שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית לשיחות שאינן דחופות.


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030