ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
מרג'ין day trading

ההתחייבות של Matrix Futures לעמלות הזולות ביותר

מהי בעצם תוכנית ההתחייבות שלנו?
ב Matrix Futures אנו רוצים לוודא שלקוחותינו יכולים להנות מהעמלות התחרותיות ביותר בשוק. אך לעיתים ייתכן וברוקר אחר יציע עמלות סליקה נמוכות יותר ממה שאנו מספקים, או שפשוט מדובר בהצעה שהינה "Too good to be true" עם עלויות נסתרות או תנאים מגבילים נוספים שאינך מודע להם. לכן בנינו את תוכנית התחייבות לעמלות הנמוכות ביותר, כדי שלקוחותינו יהיו בטוחים שהם נהנים מעמלות הסליקה הזולות בישראל: Matrix Futures מתחייבת להביס או להשתוות לכל הצעת מחיר של ברוקר לגיטימי.

איך זה בעצם עובד?
מאחר ואנו ב Matrix Futures בטוחים שהעמלות שאנו מספקים ללקוחותינו הן העמלות המשתלמות ביותר בישראל, הנהלת החברה החליטה להעניק התחייבות לכל לקוח שמצטרף כי הוא יוכל להנות מהעמלות הנמוכות בשוק.

קיבלתי הצעה הנמוכה מהעמלות של Matrix Futures. מה עלי לעשות?
פשוט שלח אלינו לינק לURL שבו מתפרסמת ההצעה או העבר אלינו את ההצעה הכתובה שקיבלת ל [email protected] עם הכותרת "הבטחת עמלה נמוכה". במהלך 24 השעות שלאחר קבלת פרטי ההצעה הנגדית אנו נוודא שההצעה שקיבלת עדיין מפורסמת או עדיין עומדת בעינה. לאחר וידוא שההצעה הינה לגיטימית (ראה תנאים מגבילים) – שירות הלקוחות שלנו ישלח אליך בחזרה הצעה משופרת או שווה.

האם ישנם תנאים מגבילים להתחייבות של Matrix Futures?
בניגוד למדיניות Matrix Futures לשקיפות בעמלות ובחיובים בחשבונות לקוחותינו, ייתכן ותיתקל בהצעות שאינן מהוות "עמלות סופיות" או הכוללות תנאים מגבילים מסויימים שבסופו של דבר מייקרים את העמלות בעשרות ואף מאות אחוזים. בנוסף לכך, על מנת לוודא שההצעה שקיבלת הינה ממקור לגיטימי, אנו נציע הצעה נגדית לכל ברוקר שעומד בסטנדרטים מינימליים (ראה תנאים מגבילים).

תנאים מגבילים להתחייבות

  • אם קיבלת הצעה פרטית במייל – יש להעביר אלינו (Forward) את פרטי ההצעה בשלמותה. אנו נשמור על פרטיך ופרטי הברוקר השולח בדיסקרטיות. אם ההצעה הינה פומבית – בפרסום מודפס או באתר האינטרנט, יש לשלוח העתק סרוק או לינק להצעה.
  • חברת הברוקרים שממנה קיבלת את ההצעה צריכה להיות חברת ברוקרים לגיטימית בעלת רשיון רגולטורי לעסוק בשירותי ברוקראז' (NFA בארה"ב, FSA בבריטניה, הרשות לני"ע בישראל וכו').
  • החברה מספקת חדר עסקאות ו\או שירות ותמיכה בעברית (בישראל או בחו"ל)
  • בנוסף לכך, תנאי ההצעה צריכים להיות מקבילים להצעה שקיבלת ב Matrix Futures עם הפרמטרים הבאים: פלטפורמת מסחר, סוג חוזה/ים, גודל חשבון והיקף פעילות חודשי.


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030