ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
פלטפורמת מסחר X_Trader

Autotrader

כלי המסחר הגמיש ביותר למסחר אוטומטי

מספר הולך וגדל של סוחרים – מבנקים ועד קרנות גידור – מסתמכים על כלי מסחר אוטומטים כדי לסחור באופן אופטימלי ויעיל בשווקים.

כלי ה Autotrader הינו אחד מכלי המסחר האוטומטיים המתקדמים ביותר בשוק ומציע:

 • מספר רמות אוטומציית מסחר
 • מנוע נוסחות מובנה
 • אינטגרציה מלאה עם Excel
 • אפשרויות קונפיגורציה הניתנות להרחבה
 • המחירים המוזנים לאסטרטגיה יכולים להיות מבוססים על המחירים הנוכחיים בשוק או על ערכים תאורטיים

פונקציות עיקריות:

שימוש ב Excel ליצירה קלה של אוטומציית מסחר

הסוחרים שעובדים עם Autotrader יכולים להשתמש במספר בלתי מוגבל של איתותי מסחר ופיסות מידע מהשוק בכדי ליצור את האסטרטגיה.ע"י שימוש ב Excel ניתן לשלוט ולפקח על כל האסטרטגיות, לבצע החלטות מסחר מהירות ולשלוח חזרה ציטוט שינוהל ישירות ע"י Autotrader.

דוגמאות לחלק מהאסטרטגיות הנתמכות ע"י שילוב של Excel/Autotrader כוללות:

 • מרווחי חוזים מותאמים אישית
 • מסחר המבוסס על חדשות של אינדיקטורים כלכליים
 • מסחר טכני המבוסס על מספר אינדיקטורים בו זמנית
 • אסטרטגיות המבוססות על תנודה בשוק
 • כל אסטרטגיית מסחר מבוססת מסך ומותאמת אישית לצרכי הסוחר

האסטרטגיה שלך יכולה לעשות שימוש בכל פיסת מידע שיכולה להיות מיובאת ל Excel בזמן אמת. פלטפורמת X_Trader Pro מעבירה את המידע ל Excel דרך RTD (קיצור ל Real Time Data) – פרוטוקול המבטיח את ההעברה המהירה ביותר של נתוני השוק לגיליון האלקטרוני.
זוהי למעשה הפונקציה הייחודית ביותר של Autotrader המאפשר לך לבסס את האסטרטגיות שלך על:

 • מידע על כל פעולות המסחר בחשבון דרך RTD
 • מידע שוק
 • אינדיקטורים טכניים
התאם את אסטרטגית המסחר שלך עם Profile Editor

דף הגדרת הפרופיל נותן לך ליצור ולערוך פרופילים שונים בכדי להתאים באופן מיוחד כל אלמנט הקיים באסטרטגיית המסחר שלך. באפשרותך להגדיר את הפרמטרים שבהם ישתמש Autotrader כאשר ישלחו הוראות לשוק, כולל הגדרה ספציפית של ההוראה (Bid/Ask, כמויות וכו'), הגבלות ציטוטים ומידע חשבון. פרמטרים אלו יכולים להיות מבוססים על מידע של מחירים בזמן אמת מהשוק או על פי מחירים תאורטיים.

שימוש במנוע הנוסחאות של Autotrader ליצירת אסטרטגיות מותאמות אישית

Autotrader יכול לשמש כעושה שוק אוטומטי בחוזים שבהם הנך סוחר, לסחור על פי הפרשים בין שווי תאורטי של חוזה עתידי על מדדים (ריבית ונכס בסיס) לעשיית Index Arbitrage וגם לסחור בהתבסס על מחיר Bid/Ask תאורטי.

Autotrader יכול אפילו לשמור הוראות מוכנות מראש במאגר ולשחררן לשוק רק כאשר מתקיימים תנאים מסוימים.
לדוגמה – למכור 200 חוזים על ה S&P בכל פעם שהם נסחרים בפרמיה של 0.25% על נכס הבסיס ולקנות בו זמנית 250 חוזים על הדאו, כל עוד הוא נסחר בפרמיה של לא יותר מ 0.10% על נכס הבסיס.

עם מגוון רחב של אפשרויות המוגבלות רק לרעיונות המסחר ולדמיון הסוחר, ניתן להתאים אישית את Autotrader ולאפשר לו לעשות את בדיוק מה שהוא עושה הכי טוב: להריץ חישובים, לצפות בהתניות התלויות אחת בשניה ובמשתנים חיצוניים ולבסוף - לבצע החלטות ולהוציא לפועל פעולות מסחר בשברירי שניה – במהירות, דיוק ויעילות ששום סוחר אנושי אינו יכול לבצע.

אינך צריך יותר להיות עסוק ומרותק לצפייה במספר רב של חלונות ומסכים, להריץ חישובים בראש ולשלוח הוראות בצורה ידנית ובו זמנית להסתכן בפוטנציאל לפספס הזדמנויות למסחר המתרחשות במהירות רבה.

Autotrader דואג לכל הפרטים וביצוע האסטרטגיות שלך ומשאיר לסוחר זמן פנוי וראש נקי בכדי שיוכל להסתכל על התמונה הכללית, לקבל פרספקטיבה ולנתח את רעיונות המסחר שלו.חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030