ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
 

X_Trader

X_Trader

כלי המסחר החזק ביותר בעולם

פלטפורמות X_Trader ו X_Trader Pro וכלי המסחר הנלווים אליהן נותנות לסוחר הנגזרות המקצועי את היתרון היחסי הדרוש בעולם המסחר התחרותי והתזזיתי יחד עם מהירות, יציבות ודיוק.

כלי מסחר מתקדמים:

פלטפורמות X_Trader כוללת אינטגרציה מלאה של כלי מסחר טכנולוגיים חדשניים (ביניהם מערכת גרפים, MD Trader, Auto Spreader, Auto Trader ועוד) העומדים בדרישות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של הסוחרים האגרסיביים ביותר יחד עם קלות בשימוש ואמצעי בטחון נגד ביצוע פעולות שגויות – דבר המאפשר לך להתקין את התוכנה ולהתחיל לסחור בתוך דקות ספורות.

 
פונקציות ויכולות עיקריות כוללות:
 


בוא ללמוד ולהתנסות במסחר מקצועי בחוזים עתידיים עם סימולטור המסחר של X_Trader המספק סימולצית מסחר מלאה בתנאי שוק אמיתיים.

 • סימולטור חינם ללא התחייבות - למשך 14 ימים
 • כולל בדיוק את כל הפונקציות הקיימות בגירסת Live
 • נתוני מסחר Real Time מהבורסות המובילות בעולם
 • בחן את מיומנויות המסחר שלך על כסף וירטואלי
סימולטור מסחר X_Trader
שתי הגרסאות המוצעות כוללות את הפונקציות הסטנדרטיות אשר עמן X_Trader מזוהה במיוחד:
 • מסחר בnגוון רחב של שווקים וחוזים בו זמנית ובזמן אמת ממסך אחד הניתן להתאמה אישית
 • קישוריות מהירה מאוד לבורסות הנגזרים המובילות בעולם
 • ביצוע פעולות מסחר, ביטול ושינוי הוראות בקליק אחד
 • חלון ה MD-Trader האנכי (ידוע גם כ סולם\Level 2) המציג את עומק השוק ומאפשר תגובה מיידית למהלכי המסחר בשוק
 • תצורת שולחן עבודה הניתנת להתאמה אישית באופן מלא בכדי להתאים לסגנון המסחר והעדפות של הסוחר
 • קישוריות מלאה ל Excel
 • גישה לחלון המרכז מידע לגבי כל ההוראות הפתוחות, ביצועים ועומק שוק
 • תצוגה של מחיר ממוצע הניתן להצגה בחלונות שונים בכדי לדעת אם פוזיציה מסויימת הינה רווחית ביחס למחירים שוק
 • דווח בזמן אמת על מצב ופרטי הפוזיציות עם גישה נוחה ליומן הפעולות
 • תמיכה בסוגי הוראות Market, Limit, כמויות משתנות של רגליים (Spread Legs), מרווחים קלנדרים, מרווחים בין סוגי חוזים שונים יחד עם תמיכה בסוגים שונים של הוראות מותנות כגון – GTC, FOK, IOC, Stop.
 • תמיכה במצב "Market Maker" המאפשר יכולות מתקדמות לעשיית שוק בכל סוג חוזה
 
 
      


X_Study מספקת גרפים וכלים אנליטיים העובדים באינטגרציה מלאה עם X_Trader הכוללים בין היתר - כלים לניתוח מחזורי המסחר, גרפים של מרווחים "אמיתיים" בין חוזים, מגוון אינדיקטורים ועוד.


פלטפורמת X_Trader נחשבת ל "Gold Standard” של הסוחרים המקצועיים העוסקים במסחר אגרסיבי בחוזים עתידיים ברחבי העולם. X_Trader נותנת לסוחר המקצועי את היתרון היחסי הדרוש לו להצלחה במסחר

 
   
 


השרתים של חברת TT מספקים מידע שוק בזמן אמת וביצועים מהירים מאוד העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תעשיית המסחר בנגזרים פיננסיים ברחבי העולם.


חלון ה MD Trader הינו כלי המסחר הטוב ביותר שקיים בשוק שעוזר לסוחרים לעשות כסף. יחד עם מהירות, אמינות וקלות בשימוש, MD Trader נותן לסוחר המקצועי להנות ממיטב ההזדמנויות ששווקי הנגזרות יכולים להציע.

 
   

 


באפשרותך לגשת לקלות לכל סוג של מידע שוק ומידע על הוראות\פוזיציות בצורה אפקטיבית ויציבה מגליון Excel ע"י שימוש וחיבור X_Trader API Real Time Data Server.


פלטפורמת ה X_Trader Pro מציעה חבילה מנצחת של כל הפונקציות הקיימות בגירסת X_Trader הבסיסית בנוסף ל Autospreader ו Autotrader – כלי מסחר אוטומטיים המאפשרים לסוחר המקצועי ליהנות מביצועים אוטומטיים ומהירים מאוד של אסטרטגיות מסחר שלא היו זמינים עד כה לסוחר האינדיבידואלי בפלטפורמת מסחר אחת מושלמת.

 
   
 


כלי ה Autotrader הינו אחד מכלי המסחר האוטומטיים המתקדמים ביותר בשוק. הסוחרים שעובדים עם Autotrader יכולים להשתמש במספר בלתי מוגבל של איתותי מסחר ופיסות מידע מהשוק בכדי ליצור את אסטרטגית המסחר. Autotrader יכול לשמש בין היתר כעושה שוק אוטומטי בחוזים שבהם הנך סוחר.


Autospreader הינו הכלי המתקדם ביותר עבור סוחרים המתמחים במסחר מרווחים (Spread Trading). Autospreader עוזר ליצור, לנהל ולסחור באסטרטגיות מרווחים בין סוגי חוזים שונים ובין בורסות שונות עם יכולת ביצוע של מספר רב של רגלי מרווח בו זמנית (עד 10 רגליים).

 
   
 


התאם את פלטפורמת X_Trader לצרכיך ע"י שימוש ברכיבי Plug-In מתך ספריה של כמעט 40 רכיבים ייחודיים שנבנו במיוחד ע"י החברה שפיתחה את X_Trader והממלאים מגוון פונקציות ייחודיות.


באפשרותך להרחיב את העוצמה של פלטפורמת X_Trader Pro ע"י פיתוח ב X_Trader API. אם אתה בעל רקע בתכנות או בעל גישה לאנשי פיתוח, באפשרותך לפתח אפליקציות עצמאיות אשר סוחרות דרך X_Trader Pro אשר יתנו לך את הגמישות והפונקציונאליות הייחודים הדרושים להצלחתך.

 
   

 


 


TT FIX Adapter נותן לך את האפשרות לחבר את מערכת המסחר הנוכחית שלך ישירות לשרתים המהירים והאמינים מאוד של TT ולנתב משם את הוראות המסחר שלך לשווקים השונים. פתרון זה הוא הפתרון האולטימטיבי למסחר אלגוריתמי עם Black Box.

 
   


חוזים עתידיים

עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות / מרג'ין Day Trading
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030