ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
מרג'ין day trading

ניהול מתקדם של פקודות מסחר

דגשים:

  • ניהול הוראות ופוזיציות לונג\שורט בו זמנית
  • מוריד מהסוחר את הלחץ והמעורבות הרגשית במסחר
  • שמירה על זרם הוראות FIFO
  • שליחה אוטומטית של הוראות סטופ והוראות עם יעד רווח
  • הוראות OCO
  • אוטומציה של הוראות סטופ עוקבות (Trailing Stops) עם מספר שלבים
  • אוטומציה של הוראות סטופ עם Break Even
  • הוראות סטופ המבוססות עם מחזורי מסחר

NinjaTrader מציעה חבילת כלים ויכולות לניהול מתקדם של הוראות מסחר (ATM) הנותנים לסוחר הפעיל יתרון דרמטי ע"י האפשרות ליישום של של חוקים, התניות ומצבים בשוק לשם מסחר חצי-אוטומטי. ערכת החוקים מגיעה כתבנית מוכנה (Template) וכל שנותר לסוחר לעשות – לכוון את הפרמטרים לפי צרכיך ולשגר את הוראות המסחר אשר יפעלו לפי החוקים שהגדרת.

יכולות אלו למעשה לא רק "מלמדות" את NinjaTrader לחשוב כמוך, אלא גם גורמות לכך שכל קבלת ההחלטות והביצוע בפועל פועלים הרבה יותר מהר!. אין אף מגבלה על מספר אסטרטגיות ה ATM שיכולות לרוץ במקביל. באפשרותך לסחור ולהריץ אסטרטגיות אלו במספר שווקים בו זמנית ואפילו להפעיל מספר אסטרטגיות הפועלות בו זמנית על חוזה עתידי אחד ויכולות להתמודד עם פוזיציות Long ו Short סימולטניות!

אסטרטגיות Stop

 

 
חלונות ואפשרויות לשלוחיחת הוראות מסחראוטומציה ושליחה של פקודות Stop Loss ו Profit Target

הגדר מתי ו איך תתבצע היציאה מהפוזיציה ע"י יצירת סט חוקים עבור שליחה וטומטית של פקודות Stop Loss ו Profit Target. האסטרטגיה המוגדרת מראש תבוצע ותתחיל לשלוח את הוראות היציאה מפוזיציה כאשר מתקבל האישור מהבורסה על הכניסה לפוזיציה.


פקודות OCO עם התחשבות ביחס מחירים

האסטרטגיה שהגדרת לא רק תשלח הוראות Stop Loss ו Profit Target, אלא גם תנהל את היחס ים בין הוראות אלו. אם פקודת Profit Target (נעילת רווחים) מבוצעת – הפקודה הנגדית של Stop Loss תבוטל אוטומטית.

כאשר נכנסים הדרגתית לפוזיציה (או יוצאים הדרגתית) – כל פקודות הStop Loss ופקודות הProfit Target יתעדכנו בהתאם כדי לשקף את השינוי שחל בגודל הפוזיציות שנשארו.


פקודת Breakeven Stop Loss אוטומטית

פקודת Auto breakeven מאפשרת לך להגדיר תנאי ליעד רווח אשר יורה ל NinjaTrader להתאים אוטומטית את הוראת ה Stop Loss שלך ל Beakeven Price (המחיר שבו הרווח\הפסד על הפוזיציה מתאזן ל 0). ישנה גם אופציה להוסיף את משתנה העמלות: הגדרת מחיר Stop Loss שבו ייקחו בחשבון עמלות המסחר שלך (נטו רווח\הפסד).


נעילת רווחים ופקודות סטופ עוקבות אוטומטיות (Automatic Trailing Stops)

בד"כ, השימוש בהוראות Trailing Stops אינו מושלם בגלל שבהמון מקרים, הפוזיציה נסגרת טרם זמנה והמון רווחים נמחקים כתוצאה מתנודות רגעיות בשוק. NinjaTrader נותנת לסוחר המשתמש בסטופים עוקבים את האפשרות ליצור אסטרטגיות Trailing Stop המתגמשות בהתאם לסוג החוזה והתנאים שקבעת.


פקודות סטופ התלויות במחזור המסחר

בכדי למנוע שפקודת Stop Loss מופעלת בגלל “נגיעה" קטנה במחיר הסטופ או ע"י Tick בודד (ומייד אחר כך השוק קופץ חזרה לכוון המקורי של הפוזיציה שלך), NinjaTrader מציעה את האפשרות לשלוח הוראת סטופ המבוססת מחזורי מסחר (Volume) ולהימנע בנפילה במלכודת או בתנודה רגעית של השוק. באפשרותך להגדיר מחזור מסחר מינימלי מתחת (בפוזיציות לונג) או מעל (בפוזיציות שורט) למחיר הסטופ שבעקבותיו תופעל פקודת חיסול הפוזיציה.


שמירה על עקביות First In First Out - FIFO

ב NinjaTrader הוראות הלימיט ממולאות לפי עקרונות ה FIFO. המשמעות לכך היא שהוראות שהוזרמו לפני הוראות אחרות יבוצעו ראשונות. NinjaTrader תשמור על עקביות הסדר של הוראות הלימיט הממתינות לביצוע. אם ברצונך למשל לשנות גודל הוראת הקניה מ4 חוזים ל 6 חוזים – NinjaTrader פשוט תשלח הוראה נוספת של 2 חוזים במקום לבטל את ההוראה המקורית ולשלוח הוראה חדשה.

למה זה חשוב?
ספר הפקודות (Level 2) נותן עדיפות ראשונה בביצוע במחיר נתון להוראות שהגיעו קודם. לעיתים תכופות, בעת מסחר בחוזים אלקטרוניים יש מצב של "גילוח" Bid או Ask ורק חלק מהוראות המסחר מבוצעות (אלו שהיו ראשונות לפי הסדר) לפני שהשוק משנה כוון ו “בורח” חזרה לכוון הנגדי. שימוש בהוראות לימיט התומכות ב FIFO יכול לחסוך לעיתים קרובות המון כסף לסוחר הפעיל בScalping (עשרות ואפילו מאות דולרים לפעולה).


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030