ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
מרג'ין day trading

סימולציה ושידור חוזר של נתוני שוק

דגשים:

 • ביצועים זהים לביצועים המתקבלים במסחר אמיתי
 • אפשרות להקליט ולשדר (Replay) את מהלך המסחר במגוון שווקים
 • שילוב של מסחר במצב סימולציה ומסחר אמיתי

מסחר במצב סימולטור הינו חלק בלתי נפרד מ NinjaTrader ומהווה רכיב חשוב בתהליך הלימוד של הסוחר. מסחר עם NinjaTrader במצב סימולציה מאפשר לך ללמוד איך לסחור, לשפר את מיומנויות המסחר שלך ולנסות את רעיונות חדשים ואסטרטגיות מסחר ללא צורך לסכן כסף אמיתי.

 
שידור חוזר של מהלך השוק

 
אפשרויותסימולטור מסחר בנתוני Real Time

בMatrix Futures אנו מכירים בחשיבות של מסחר על הנייר (Paper Trading) בשלבים הראשונים של ההתפתחות של הקריירה של הסוחר לרכישת מיומנויות מסחר וכמו כן עבור סוחרים מנוסים המעוניינים לנסות רעיון או שיטה חדשה למסחר.

לשם כך, Matrix Futures שמחה להציע ללקוחותיה הקיימים וללקוחות חדשים המעוניינים להצטרף את פלטפורמת NinjaTrader חינם עבור מסחר במצב סימולטור.

 • סימולציה מלאה של חשבון מסחר והוראות
 • שילוב של מסחר במצב סימולציה ומסחר אמיתי המאפשר מסחר בשני חשבונות בו זמנית
 • הדמיית ביצועים באופן ריאלי כדי להשיג תוצאות שהיו מתקבלות במסחר בתנאי שוק אמיתיים

הקלטה ושידור חוזר של מהלך המסחר בשוק

דמיין לעצמך את האפשרות לצפות בסרט המראה את המצב בשוק בזמן שנכנסת לפוזיציה אתמול בדיוק לפני שהשוק שינה כוון והלך נגדך..
האם ההחלטה הראשונית להיכנס לטרייד היתה הגיונית בהתחשב במצב שהיה בשוק באותו זמן? האם היתה סיבה מוצדקת או מספיק סימנים לפני שחיסלת את הפוזיציה בפאניקה? האם עקבת אחרי החוקים שלך במסחר באותו טרייד?

אפשרות ה Market Replay מאפשרת לך להקליט מספר רב של שווקים בו זמנית ולשדרם שוב בכל זמן בעתיד. אפשרות זו הינה כלי חינוכי חשוב אשר יכול להאיץ את עקומת הלמידה שלך ולתרום לתהליך ההתפתחות שלך כסוחר.

 • שידור של מספר בלתי מוגבל של שווקים בו זמנית
 • הרצה של מספר חלונות גרפים בטווחי זמן שונים עם ביצועים מסונכרנים

סימולציה של טרנדים

NinjaTrader מספקת מנוע סימולציה פנימי הניתן לשימוש על מנת לבחון רעיונות למסחר ולשפר את המיומנויות שלך. פונקצית ה Trend Slider מאפשרת לך לשלוט בכוון השוק כדי ללמוד כיצד להשתמש ב NinjaTrader או לוודא את הדיוק של פקודות ה Trailing Stop לפני שאתה משתמש בהם בתנאי שוק אמיתיים.

 • אפשרות למניפולציה על כוון שוק כדי לבחון אסטרטגיות מתאימות
 • כלי מעולה המלמד כיצד להשתמש ב NinjaTrader לפני שעוברים למצב סימולציה מלא \ Paper Trading
 • בחינה של תפקוד אסטרטגיות ATM לפני שימוש במסחר חי


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030