ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
 

Ninja Trader 6 DOM

NinjaTrader

פלטפורמת NinjaTrader פותחה במיוחד כדי לשרת את הצרכים של הסוחר האקטיבי.

ל NinjaTrader יש פונקציות מסחר מתקדמות בתחום ניהול פעולות המסחר המובאים לידי ביטוי בטכנולוגיית הATM (קיצור ל Advanced Trade Management) אשר שומרת על הפוזיציות הפתוחות שלך ע"י שימוש באסטרטגיות המוגדרות מראש אשר נוצרות ע"י הסוחר ויוצרות למעשה פקודות Stop Loss חצי-אוטומטיות, מדרגות קבועות מראש של מטרות רווח המוגדרות בעת הכניסה לפוזיציה, פקודות סטופ עוקבות, פקודות סטופ Auto-Breakeven, ועוד.

NinjaTrader הינה פלטפורמה מושלמת בנוסף ליכולות פיתוח אסטרטגיות מסחר אוטומטיות מתקדמות הניתנות להרחבה. באפשרותך לפתח רעיון לאסטרטגיה, לבנות אותו, לבחון אותו על נתונים היסטוריים, לעשות אופטימיזציה, לסחור בסימולטור עם תנאי שוק אמיתיים כדי לבחון את הביצועים, ולבסוף – ליישם אותו על חשבון מסחר חי כאן ב Matrix Futures.

 
     
בוא ללמוד ולהתנסות במסחר מקצועי בחוזים עתידיים עם סימולטור המסחר של NinjaTrader המספק סימולצית מסחר מלאה בתנאי שוק אמיתיים.

  • סימולטור חינם ללא התחייבות - למשך 14 ימים
  • כולל בדיוק את כל הפונקציות הקיימות בגירסת Live
  • נתוני מסחר Real Time מהבורסות המובילות בעולם
  • בחן את מיומנויות המסחר שלך על כסף וירטואלי
סימולטור מסחר NinjaTrader


בוא לגלות אודות פונקציות המסחר המעולות הרבות אשר מובנות ב NinjaTrader ויכולות לשפר משמעותית את היכולת שלך לסחור באופן אפקטיבי ורווחי בשווקי החוזים הבינלאומיים.

  
אודות אפשרויות המסחר המתקדמות של NinjaTrader


NinjaTrader מציעה חבילת כלים ויכולות לניהול מתקדם של הוראות מסחר (ATM) הנותנים לסוחר הפעיל יתרון דרמטי ע"י האפשרות ליישום של של חוקים, התניות ומצבים בשוק לשם מסחר חצי-אוטומטי.


הזנת ושליחה הוראות מסחר יכולות להיות פעולות הגוזלות זמן יקר וקיים סיכוי סביר לטעות במהלך התהליך. פלטפורמת NinjaTrader פותרת כמעט את כל הבעיות הללו באמצעות כלים מתקדמים לביצוע וניהול הוראות מסחר הנותנים את ההזדמנות למסחר יעיל, מדוייק ומהיר מאוד שייתן לך הסוחר את היתרון הדרוש כדי להצליח במסחר יומי.

 
   
 


חלון ה Market Analyzer של פלטפורמת NinjaTrader מכיל נתונים רבים ומיועד לתצוגה, סריקה וניתוח של יותר מ 100 אינדיקטורים ועמודות מידע.


חבילת הגרפים של NinjaTrader מספקת שילוב מנצח של גמישות, ידידותיות למשתמש ואפשרויות התאמה אישית המאפשרות לך לראות את נתוני השוק באופן שמתאים לך. באפשרותך גם לסחור ולנהל פוזיציות הישר מהגרף

 
   
 


NinjaTrader מאפשרת לך את היכולת לאוטומציה מלאה של אסטרטגיות המסחר שלך – בין אם פותחו ב NinjaScript או בתוכנה חיצונית כגון TradeStation או eSignal. באפשרותך להנות ממסחר אוטומטי ללא התערבות.


NinjaTrader מאפשרת לך לפתח רעיון לאסטרטגיה, לבנות אותו, לבחון אותו על נתונים היסטוריים, לעשות אופטימיזציה, לסחור בסימולטור עם תנאי שוק אמיתיים כדי לבחון את הביצועים, ולבסוף – ליישם אותו על חשבון מסחר חי כאן ב Matrix Futures.

 
   
 


מסחר עם NinjaTrader במצב סימולציה מאפשר לך ללמוד איך לסחור, לשפר את מיומנויות המסחר שלך ולנסות את רעיונות חדשים ואסטרטגיות מסחר ללא צורך לסכן כסף אמיתי כולל אפשרות להקליט ולשדר (Replay) את מהלך המסחר במגוון שווקים.


חלון ניתוח הביצועים ב NinjaTrader מספק תמונת מצב מעמיקה בזמן אמת של תוצאות המסחר שלך ובנוסף לכך יכולה לתת תוצאות תיאורטיות בדיעבד של אסטרטגיה שפותחה ב NinjaScript ע"י הרצת Backtesting על נתונים היסטוריים.

 
   


חוזים עתידיים

עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות / מרג'ין Day Trading
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030