ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    עמלות
 
פלטפורמת CQG Trader

חלון DOMTrader

ביצועים

ביצוע ההוראות ב DOMTrader יכול להתבצע במספר דרכים: ניתן לשלוח הוראות לימיט והוראות סטופ ע"י לחיצה אחת על המחיר שבו מעוניינים לקנות\למכור בעמודת המחיר (עמודה ימנית – מכירה; עמודה שמאלית – קניה).
שליחת הוראת Market יכולה להתבצע ע"י לחיצה בקליק אחד על כפתורי Buy @ Market או Sell @ Market. ניתן גם לשלוח הוראה לקנייה ב Bid או למכירה ב Ask ע"י לחיצה בקליק אחד על כפתורי ה Inside Market.

הוראות שרשרת כגון – מטרת רווח לטרייד או והוראות סטופ לוס יכולות להישלח בו זמנית ע"י שימוש בכפתור ה OCO. אם הוראה אחת מתבצעת – ההוראה השנייה תבוטל מידית באופן אוטומטי.

אם באופן טכני, הוראות Stop או Stop Limit אינן קבילות ע"י הבורסה, השרתים של CQG יאחסנו אותן ויבצעו אותן עבורך כשהמחירים בשוק יהיו קרובים למחיר ה Stop.

כל הוראה הממתינה לביצוע מוצגת בעמודת הקניה או המכירה עד שהיא מבוצעת או מבוטלת. פעולות המתבצעות דרך חדר העסקאות (מחוץ לפלטפורמה), יתווספו לשרתי CQG ומשם יתעדכנו הפוזיציות במסך של הסוחר כפעולות שבוצעו באופן ידני.

התאמה אישית

התצוגה של CQG Trader ניתנת להתאמה אישית. לבחירתך מספר ערכות צבעים לרקעים ולפונטים. עמודה נפרדת מציגה את מחזור המסחר היומי בחוזה הנסחר וניתן לבחור את אופן חישוב המחזור – מחזור מצטבר מתחילת יום המסחר (Session), מחזור מצטבר מאז שהשוק נגע ברמת מחירים מסוימת, או מחזור מסחר של עסקה אחרונה.

באפשרותך לבחור אם להציג את כפתורי ה Buy, Sell, Market, Inside Market, כמות, וביטול פעולה. כפתורי ביטול הוראה כוללים: ביטול קניות, ביטול מכירות, ביטול כל ההוראות או סגירת כל הפוזיציות וביטול כל ההוראות הפתוחות.

ניהול סיכונים

כאשר אתה נמצא בפוזיציה, אתה יכול לבחור את דרך החישוב של שווי החשבון בהתבסס על Equity זמין או ע"י חישוב Equity זמין הכולל רווחים\הפסדים מפוזיציות שנסגרו.

בנוסף להגדרות חשבון נוספות והצגת נתונים שונים, הסוחר יכול להגדיר את המספר המקסימלי של החוזים שניתן להחזיק בו זמנית ואת המספר המקסימלי שניתן לקנות\למכור בפעולה יחידה. ניתן גם להגדיר אם הוראה חדשה תישלח רק לאחר הצגת חלון אישור (על מנת לוודא שאין טעויות הקלדה) או שההוראה תישלח ישירות לבורסה ללא המתנה לאישור של הסוחר (Fast Click Mode). על מנת שסוחר שעובד עם מצב "Fast Click” מופעל ישלח הוראה חדשה כל מה שהוא צריך לעשות זה ללחוץ על מחיר עם הקליק השמאלי של העכבר כדי לשלוח הוראת מכירה או ללחוץ על הקליק הימני כדי לשלוח הוראת מכירה.

באפשרותך לקבוע כפתורי כמויות מוכנים מראש עבור כמויות החוזים למסחר המוצגים בחלון הביצועים. לדוגמה – כפתורים עם כמויות של 1, 2, 5 ו 10 חוזים.
ברירות מחדל עבור הוראות לימיט, סטופ וכו' יכולות להיות מוגדרות תחת תפריט ההגדרות של ה DOMTrader.

פונקציות מתקדמות:

  • הוראות חכמות: הוראות סטופ כמותיות (QTS) מופעלות כאשר כמות החוזים הממתינה ב Bid\Ask בספר הפקודות של הבורסה נופל מתחת רמת ה QTS שקבע הסוחר. הוראות Iceberg\רזרבה מציגות כמות חלקית של חוזים מתוך כמות גדולה של חוזים לביצוע (לדוגמה: הוראת Iceberg של 200 חוזים עם Display של 15 חוזים תציג תמיד רק 15 חוזים בקנייה בBid או במכירה ב Ask עד שיבוצעו כל 200 החוזים).
  • בחירת חשבון לביצוע: אפשרות לבחור חשבון למסחר ב DOMTrader ע"י תפריט המציג עד10 חשבונות המקושרים ל User של הסוחר.
  • הוראות דינמיות: ביטול ושינוי הוראות בצורה יותר אפקטיבית ומהירה כאשר המחירים זזים בשוק במהירות ב Level 2.
  • תמיכה בהוראות Day, GTC, FAK ו FOK

 

חלון DOMTrader בגירסת CQG Trader

CQG

חלון DOMTrader בגירסת CQG Integrated

CQG

 


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030