ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    אודות Matrix Futures
 
אודות חדר העסקאות של Matrix Futures
הפילוסופיה העסקית שלנו

 

תמיכה מסוחרים לסוחרים

צוות התמיכה שלנו מורכב מסוחרים מקצועיים שעוסקים או עסקו בעבר במסחר בנגזרות בגופים מוסדיים מובילים בישראל ובחו"ל אשר מכירים ומבינים את הצרכים של הסוחר המקצועי ומחויבים לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו.

אנו רוצים שלקוחותינו ישפטו את האיכויות שלנו בעיקר לגבי היכולת שלנו לספק פתרונות מסחר מקצועיים שלמרות שאינם מבטיחים את ההצלחה של הסוחר בשווקים, נותנת לסוחר המקצועי את ההזדמנות להתרכז במה שהם יודעים לעשות הכי טוב – לסחור – ולדעת שברקע ישנו תפקוד חלק ויעיל של התמיכה הטכנית שלנו המסוגלת לתת מענה מהיר ובזמן אמת על כל תקלה שיכולה לקרות.

 

טכנולוגיה ברמה גבוהה = יתרון תחרותי = הצלחה

אנו מאמינים שחברת ברוקרים המשרתת סוחרים מקצועיים צריכה להשקיע משאבים רבים בטכנולוגיות מסחר. אנו מספקים ללקוחותינו טכנולוגיות מסחר מתקדמות עם הפלטפורמות המתקדמות ביותר למסחר אלקטרוני, כלים לניהול סיכונים, ופתרונות מסחר חדשניים – על מנת להבטיח ביצועים איכותיים, יציבות ומהירות ללא תחרות.

 

שקיפות

אחת מאבני היסוד של Matrix Futures הנה שקיפות מלאה כלפי הלקוח וגילוי נאות.
לקוחותינו יודעים בדיוק כמה הם משלמים בעבור כל פעולה ואף פעם אינם מוצאים את עצמם מופתעים מחיוב כלשהו בחשבונם.
כמו כן, בניגוד לרבים מהברוקרים המתחרים – אנו ב Matrix Futures נוקטים במדיניות של פרסום פומבי של עמלות המסחר באתר האינטרנט שלנו מאחר ואנו בטוחים שהעמלות שלנו הן התחרותיות ביותר.

 

התמקדות בסוחרים פעילים

מהיום הראשון של התחלת הפעילות של Matrix Futures, אנו מתמקדים ברווחיות של סוחרים מוסדיים ופרטיים בעלי נפח מסחר גדול. הנהלת Matrix Futures הנה בעלת שנים רבות של ניסיון בשירות ותמיכה בקהילת הסוחרים המקצועיים וצוות הסוחרים והתומכים שלנו יודעים בדיוק את הצרכים של הסוחר המקצועי, מאחר וגם הם היו סוחרים פעילים בשווקי הנגזרים.

 

עמלות נמוכות

אנו מאמינים שעל מנת להצליח ולהתמודד שווה בשווה מול פעילים אחרים בשוק, סוחר מקצועי בעל נפח מסחר גדול צריך לבוא מנקודת פתיחה טובה יותר ע"י מסחר עם העמלות הנמוכות ביותר האפשריות.
בכדי לתמוך בפילוסופיה זו, אנו ממשיכים להתמקד באופן בלתי פוסק ביכולת שלנו להציע ללקוחותינו עמלות סליקה תחרותיות ע"י שימוש בתהליכי אוטומציה, אימוץ טכנולוגיות מסחר מתקדמות ושיתופי פעולה טכנולוגיים ועסקיים עם הגופים המובילים בשוק שמאפשרים לנו להמשיך להיות תחרותיים ומאפשרים ללקוחותינו להנות מתנאי מסחר מעולים.

 

שירות לקוחות ברמה גבוהה

בתור לקוח של Matrix Futures, כל השיחות הטלפוניות והמיילים שלך מופנים ישירות לצוות שירות לקוחות איכותי, אדיב ומנוסה בעל ידע מקצועי רב הזמין עבורך רוב שעות היממה בטלפון, מייל או בצ'ט.

 


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030