ברוקר חוזים עתידיים
דף הבית יצירת קשר מפת האתר
 
    אודות Matrix Futures
 
אודות חדר העסקאות של Matrix Futures

אודות Matrix Futures

בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר גלובלי בחוזים עתידיים ונגזרים בשווקים הבינלאומיים

Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם. Matrix Futures הינה חברת הברוקרים היחידה בישראל החברה ב (National Futures Association) NFA ורשומה ב CFTC כברוקר מורשה.

פלטפורמות המסחר שלנו המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף. Matrix Futures בנה בסיס לקוחות נאמן ורחב באמצעות המומחיות והפילוסופיה העסקית שלנו המעודדת עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ידע, שירות ואתיקה מקצועית.

בתור בית ההשקעות המוביל בתחומו בישראל, Matrix Futures מציע מגוון שירותים ויכולות ברוקראז' גלובליות הכוללות בין היתר:

גישה גלובלית לשווקים:

יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה.

יכולות אלו מאפשרות ביצועים וגישה למוצרים הנסחרים דרך בית סליקה החבר בבורסות
Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

טכנולוגיות המסחר הטובות ביותר

אנו מחויבים לעמידה בשינויים הטכנולוגיים המתרחשים בתעשיית המסחר האלקטרוני בנגזרים ועושים של שביכולתנו כדי ש Matrix Futures ולקוחותיה יתמודדו בהצלחה ב"מירוץ ההתחמשות" של טכנולוגיות מסחר טובות יותר, מתקדמות יותר ומהירות יותר.

אנו משקיעים באופן תמידי משאבים פיננסיים ואנושיים רבים על מנת לשמור על חדשנות טכנולוגית, אופטימיזציה, וצמיחה של תשתיות התקשורת והמסחר שלנו כדי שיהיו מסוגלות להתמודד עם נפח הפעילות ההולך וגדל של לקוחותינו.

אנו מספקים ללקוחותינו את מיטב הכלים הטכנולוגיים הזמינים, כגון – פלטפורמות מסחר, תוכנות לניטור וניהול סיכונים, מסחר אלגוריתמי, קישוריות מהירה ושאר טכנולוגיות המסחר המתקדמות והחדשניות שקיימות בשוק על מנת להבטיח יכולת ביצועים בלתי מתפשרת.

פלטפורמות המסחר שלנו

Matrix Futures הינו מפיץ מורשה של הפתרונות הטכנולוגיים של (TT) Trading Technologies ו PatSystems – שתי החברות המובילות בתחום טכנולוגיות המסחר והקישוריות לבורסות.

בנוסף לכך, Matrix Futures מציעה מגוון רחב של 8 פלטפורמות מסחר אשר אינו קיים אצל אף ברוקר אחר: CQG, NinjaTrader, X_Trader, J-Trader, Strategy Runner, Liquidex Trader, RANedge ו IQ-Trader.

אם אתה חדש בעולם המסחר בחוזים עתידיים ועדיין לא מוכן לסחור עם כסף אמיתי – באפשרותך להתנסות במסחר בסביבת סימולציה (Paper Trade) בכל הפלטפורמות עם נתוני שוק אמיתיים והדמיה מדויקת של ביצועים בתנאי שוק אמיתי, תוך פיתוח מיומנויות הטכניות של תפעול שוטף של פונקציות המסחר ובדיקת הביצועים של אסטרטגית המסחר שלך.
הרשם היום לסימולטור המסחר של אחת או יותר מהפלטפורמות המוצעות ע"י Matrix Futures – בחינם וללא התחייבות.

חיבוריות ותקשורת

הלקוחות שלו מתחברים ישירות לשרתי המסחר שלנו הממוקמים ב Data Center של בית הסליקה בשיקגו ע"י שימוש בחיבור האינטרנט המועדף עליהם – DSL, כבלים, ATM או כל אפשרות אחרת מבוססת אינטרנט הזמינה ללקוחות הסוחרים מהבית או מהמשרד.

פקודות המסחר שנשלחות ממחשב הלקוח לבית הסליקה מועברות משם ישירות לבורסות ברחבי העולם דרך קו ייעודי מהיר מאוד המאפשר ביצוע מיידי וללא הפרעות תוך קיבולת גבוהה של עשרות אלפי פקודות מסחר בשנייה.

מאחר וכל טכנולוגיות המסחר המתקדמות ביותר הקיימות היום למסחר בחוזים אלקטרוניים הינן מבוססות אינטרנט – ניתן למעשה לסחור מכל מקום בעולם באמצעות חיבור לשדרת הינטרנט בארה"ב – דבר שמעמיד כל סוחר בישראל שווה בשווה מול הסוחרים המתחרים הממוקמים ליד הבורסה המקומית בצפון אמריקה, אירופה ואסיה.

עמלות תחרותיות

אנו מציעים עמלות נמוכות ותחרותיות מאוד עבור סוחרים פרטיים, מקצועיים ומוסדיים, תוך שימוש בסולם עמלות מדורג הנותן הנחות נוספות לסוחרים בעלי נפח פעילות גדול.

גם אם ברשותך חשבון מסחר עצמאי קטן עם מספר בודד של אלפי דולרים או חשבון מסחר מקצועי עם $500,000 – כלקוח של Matrix Futures תוכל לקבל את העמלות הנמוכות ביותר הקיימות בשוק.

בנוסף לכך, בנינו את תכנית ההתחייבות לעמלות הנמוכות ביותר, כדי שלקוחותינו יהיו בטוחים שהם נהנים מעמלות הסליקה הזולות בישראל: Matrix Futures מתחייבת להביס או להשתוות לכל הצעת מחיר שתקבל מברוקר מתחרה.
לחץ כאן כדי ללמוד אודות העמלות שלנו.

מחויבות לחוסן פיננסי

לMatrix Futures יש את החוסן הפיננסי והקיבולת להתמודד בהצלחה עם פעילות ענפה ונפח מסחר גדול בין היתר באמצעות שיתוף פעולה ייחודי עם ה Clearinghouses המובילים בשוק.

המוניטין המוכח של בתי סליקה אלו, יחד עם החוסן הפיננסי ויכולת ההתמודדות והשרידות בעיתות משברים פיננסיים ומחזוריות בשווקים, מאפשר ל Matrix Futures לענות על הדרישות הייחודיות של הלקוחות המתוחכמים ביותר שלנו אשר מייחסים חשיבות רבה לנושא החוסן המוסד הפיננסי שבו מופקד כספם וכספי לקוחותיהם.

מוצרים ושירותים חדשניים

Matrix Futures מציע מגוון רחב של מוצרים ושירותים ייחודיים הנתמכים באופן מלא ע"י טכנולוגיות המסחר והתמיכה של הצוות המקצועי והמנוסה שלנו.

אנו ממשיכים להקדיש מאמצים רבים באופן מתמיד ביצירת שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים עם הגופים המובילים בעולם על מנת לשפר את היכולת שלנו להציע ללקוחותינו את מיטב המוצרים הפיננסיים הקיימים בתחום המסחר בנגזרים והשקעות אלטרנטיביות.

שירות ותמיכה עבור ברוקרים ייצוגיים (IBs)

באמצעות שילוב של האתיקה המקצועית, הידע והניסיון הרב והאינטגריטי שלנו, Matrix Futures מחויבת לשרת ברוקרים ייצוגיים (Introducing Brokers), מנהלי השקעות ויועצים המעוניינים לספק ללקוחותיהם את המיטב בתחום הנגזרים בחו"ל.

חלק ממגוון מהשירותים אותם אנו מציעים לברוקרים כולל:

  • גישה גלובלית ישירה לבורסות המובילות בעולם
  • שירותי בק-אופיס המספקים דיווחים מהירים ומדויקים אודות המסחר בחשבונות הלקוחות
  • ידע וניסיון מקצועי רב של צוות חדר העסקאות בשילוב חומר מחקר (פנימי ומגופים חיצוניים) על שווקי הקומודיטיס והחוזים העתידיים
  • מומחיות בביצועים ותמיכה בסוחרים
  • ייעוץ בבניית תוכנית עסקית תוך סיוע והכוונה במהלך הפעילות השוטפת
  • סיוע בתוכנית שיווקית והקמת אתר אינטרנט
  • שירות לקוחות ותמיכה טכנית 24 שעות ביממה

יכולת ביצוע בחשבון מפצל

שימוש בחשבון מפצל הינה דרך קלה ויעילה לשליטה ומסחר במספר רב של חשבונות בו זמנית תחש חשבון מרכז אחד (Master Account).

שימוש בחשבון מפצל הינו נפוץ בעיקר בקרב מנהלי תיקי השקעות, קרנות או יועצים (CTAs) המחפשים מקסימום שליטה על מספר רב של חשבונות תוך גמישות ומסחר נוח מחשבון מסחר אחד שאינו מצריך הזנה מקבילה של מספר רב של פקודות מסחר לכל חשבון אינדיבידואלי.
בסיום יום המסחר, Matrix Futures מבצע פיצול\הקצאה אוטומטית לחשבונות, תוך קביעת מחיר ממוצע שווה עבור כל החשבונות.

שירות לקוחות מעולה

אצל Matrix Futures, החשיבות של ערכי שירות, הבנה וסיפוק צרכי הלקוח הינם הראשונים במעלה.

ע"י גיבוי של דסק העסקאות ומחלקת התמיכה הטכנית שלנו, באפשרותך להיות בטוח שאם חלילה משהו יקרה במהלך שעות המסחר, תמיד יהי נציג של Matrix Futures שיוכל לתת מענה מיידי לבעיה.

צוות התומכים ודסק העסקאות שלנו עומדים לרשות לקוחותינו במשך 24 שעות ביממה, מיום ראשון בלילה ועד יום שישי בלילה לאחר נעילת המסחר בבורסה בשיקגו.


חוזים עתידיים

 
Matrix Futures / עמלות ומרג'ין / מרג'ין ובטחונות
Matrix Futures© כל הזכויות שמורות
 


 
בורסות חוזים עתידיים 

אודות בית ההשקעות
Matrix Futures הינו בית ההשקעות המוביל בישראל למסחר בנגזרים בשווקים הבינלאומיים המציע אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, קומודיטיס, אופציות ומטבעות בכל הבורסות המובילות בעולם.
אנו מציעים פלטפורמות מסחר בחוזים עתידיים המבוססות על טכנולוגיות גלובליות מתקדמות מספקות עבור לקוחותינו פתרון ברוקראז' רב עוצמה, אמין ובעל ערך מוסף.

מסחר בחוזים עתידיים בבורסות המובילות
יכולות הסליקה והביצוע הנרחבות של Matrix Futures מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מגישה ישירה ובלתי מוגבלת לבורסות החוזים והאופציות המובילות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה כגון - Chicago Mercantile Exchange (CME), Chicago Board of Trade (CBOT), New York Mercantile Exchange (NYMEX), Intercontinental Exchange (ICE), Eurex, Euronext.LIFFE, Italian Derivative Market (IDEM) ועוד.

הסיכון הטמון במסחר בנגזרות וחוזים עתידיים הינו גדול. לכן הנך צריך\ה לשקול האם מסחר בחוזים עתידיים הינו תואם את מצבך הפיננסי.
The risk of loss in trading futures can be substantial. You should therefore consider whether such trading is suitable for you in light of your financial condition.
Matrix Futures Trading | 97 Yaffo Street, Clal Building, Jerusalem 94340 | Phone: +972.77.2230030